Firma w nowych rękach

Umowa zakupu 100 proc. udziałów w firmie została sfinalizowana 29 sierpnia 2011 roku. Oznacza to pojawienie się na rynku samodzielnego zarządcy, który jest zainteresowany rozwijaniem spółki. – Naszym celem jest pozyskiwanie klientów z branży komercyjnej. Mamy doświadczenie w zarządzaniu. Od 2005 do 2010 roku kierowaliśmy centrum handlowym Silesia City Center w Katowicach. Otrzymaliśmy wówczas liczne nagrody i wyróżnienia, w tym prestiżowe wyróżnienie Maxi Merit Award, World Leadership Award oraz Solal Award – powiedział portalowi Retailnet.pl Dariusz Rudziński, obecny właściciel SCC Management.

Oprócz zarządzania spółka zajmuje się również obsługą finansowo-księgową obiektów komercyjnych oraz optymalizacją rozwiązań handlu energią i usługami IT w centrach handlowych. Firma oferuje także autorski system informatyczny (Global Point Platform), który stanowi wsparcie dla procesów zarządzania, redukując koszty operacyjne i nakłady kapitałowe oraz usprawnia relacje z najemcami.

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!