Butik przy ulicy Półwiejskiej 23 znajduje się w narożnym lokalu o powierzchni 83 metrów kwadratowych. Jak mówi Colliers, główna handlowa ulica Poznania jest to jedna z najbardziej strategicznych lokalizacji dla sieci. Choć firma otrzymywała ofertę z sąsiednich lokali, zdecydowała się czekać na ten konkretny. – Warto było czekać – naszym zdaniem to najlepszy wybór – mówi Tomasz Zydorek z firmy Colliers.

Parfois jest siecią akcesoriów modowych dla kobiet. Lokuje sklepy zarówno w wiodących centrach handlowych, jak i przy najbardziej prestiżowych ulicach. Pierwszy butik sieci powstał w Portugalii w 1994 roku. Dziś produkty brandu dostępne są w 29 krajach. W Polsce pierwszy sklep otwarto 24 marca 2009 roku w Poznaniu. Placówka przy ul Półwiejskej będzie 20. sklepem Parfois w naszym kraju.

Colliers International jest firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości, zatrudniającą ponad 15 tys. pracowników w 481 biurach w 62 krajach. Doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Zajmuje się pośrednictwem w zakresie wynajmu, sprzedaży i zarządzania nieruchomościami, a także doradztwem na rynku inwestycji hotelowych i rekreacyjnych, nadzorem budowlanym, wyceną oraz badaniami rynku. W Polsce firma działa od 1997 roku.

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!