Aktualnie projekt jest w trakcie realizacji. Na 7 tys. mkw. powstanie 40 sklepów, delikatesów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. W zamierzeniach Royal Wilanów będzie kameralnym budynkiem biurowym z otwartymi patiami oraz wielkomiejskim placem. Lokalizacja będzie dostępna zarówno dla mieszkańców Wilanowa, jak i Sadyby, Mokotowa oraz okolicznych miejscowości takich jak Konstancin-Jeziorna czy Powsin.

– Prowadzimy rozmowy z licznymi najemcami. Zainteresowanie powierzchnią jest bardzo duże, niestety na tym etapie nie mogę podać żadnych konkretnych marek – mówi portalowi Retailnet.pl Anna Durzyńska z firmy Capital Park.

Spółka pokaże swój projekt podczas SCF&TF, które odbędą się w dniach 8-9 września 2011 roku. Oprócz tej inwestycji Capital Park zaprezentuje także nowy koncept typu street mall Vis a Vis w Radomiu i Łodzi.

Grupa Capital Park aktywnie działa na polskim rynku nieruchomości od 2005 roku inwestując wspólnie z międzynarodowym funduszem private equity Patron Capital Partners zarządzającym kapitałem w kwocie 1,7 mld euro. Grupa Capital Park i Patron Capital Partners stworzyły jeden z największych na polskim rynku portfeli nieruchomości składający się z powierzchni biurowych, handlowych i mieszkaniowych w budynkach istniejących i przeznaczonych do realizacji. Na portfel Grupy składają się obecnie 73 aktywa w 40 miastach w Polsce o łącznej powierzchni wynajmu brutto około 316 759 mkw.

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!