Salon Geox w Szczecinie będzie trzecim odzieżowo-obuwniczym sklepem marki w Polsce. Sklepy marki funkcjonują już w poznańskiej Galerii Malta oraz łódzkiej Manufakturze. W asortymencie znajdzie się nie tylko obuwie Geox, ale także odzież i kurtki.

Otwarcie Galerii Kaskada w Szczecinie nastąpi 28 września. Obecnie najemcy pracują nad wykończeniem swoich powierzchni. W centrum znajduje się 140 lokali. Obiekt skomercjalizowany jest w 100 procentach.

Galeria Kaskada to obiekt handlowy o powierzchni całkowitej ponad 110 tysiącach metrów kwadratowych, z czego 43 tysiące zostanie przeznaczone pod wynajem. W gronie najemców pojawi się 35 marek, które po raz pierwszy otworzą lokale w Szczecinie. Wśród nich: Van Graaf, C&A, Bershka, Pull&Bear., Massimo Duty, New Look, River Island, Max Mara, Weekend, sklep obuwniczy Humanic oraz marka Intersport. Ponadto w centrum powstaną delikatesy Alma I sklep elektroniczny Saturn. Firmą zarządzającą i nadzorującą komercjalizację projektu jest ECE Projektmanagement Polska. Spółka ECE inwestuje w nieruchomości, projektuje własne inwestycje, realizuje je, wynajmuje i zarządza wielkopowierzchniowymi obiektami komercyjnymi w sektorze handlu detalicznego, powierzchni biurowych i obiektów przemysłowych od 1965 roku. Obecna jest w 15 krajach Europy i zarządza 132 centrami handlowymi w Europie.
 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!