Marka Centro oferuje przede wszystkim obuwie i akcesoria skierowane do młodych osób. Salony marki otwierane są w najpopularniejszych centrach handlowych zlokalizowanych przede wszystkim w dużych miastach. Sieć oferować będzie blisko 2 tysiące modeli obuwia i akcesoriów. – Sklep o powierzchni 400 metrów kwadratowych powierzchni handlowej zlokalizowany będzie na poziomie -1, w sąsiedztwie sieci Saturn. Jego otwarcie planowane jest w drugiej połowie września – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Małgorzata Maier reprezentująca centrum handlowe Blue City.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to projekt łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne oraz oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Budynek ma około 185 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, całkowita powierzchnia najmu centrum handlowego wynosi około 65 tysięcy metrów powierzchni handlowej. Około 30 tysięcy metrów kwadratowych przypada na kompleks biurowy, który znajduje się obecnie w fazie inwestycyjnej. W kompleksie Blue City znajduje się 1500 miejsc parkingowych na parkingu wielopoziomowym, 600 miejsc w ogrzewanym garażu podziemnym i do 400 na parkingach zewnętrznych. Blue City jest położone przy Alejach Jerozolimskich, w pobliżu biurowców, skupionych w tzw. Jerozolimskie Business Center. Obiekt zajmuje powierzchnię 4-hektarowej działki. Rolę supermarketu pełnią delikatesy Piotr i Paweł, a na liście najemców są także m.in. takie marki, jak: Deichmann, Gino Rossi, Prima Moda, Zara, C&A.
 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!