Budowa Factory Annopol zakończy się w 2012 roku

Wartość podpisanego z początkiem września tego roku kontraktu opiewa na kwotę 61,6 mln zł netto. Termin zakończenia robót został ustalony na 354 dni od daty ich rozpoczęcia. Outlet Factory Annopol ma powstać na działce pomiędzy ulicą Annopol, Toruńską i Białołęcką na warszawskiej Białołęce.

– Jesteśmy gotowi do rozpoczęcia budowy. W tej chwili czekamy tylko na decyzję od inwestora. Całkowita powierzchnia kompleksu handlowego będzie wynosić 26,342 metry kwadratowe – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Łukasz Kubiak z firmy Budimex. Obiekt zostanie oddany do użytku w 2012 roku.

Firma przedstawi swoje projekty podczas targów Shopping Center Forum & Trade Fair, które rozpoczną się już 8 września br. Ponadto w konferencji udział wezmą przedstawiciele Neinver. W panelu nt. zarządzania centrami handlowymi weźmie udział Bożena Gierszewska-Mroziewicz, dyrektor ds. zarządzania centrami handlowymi z Neinver Asset Management, a w panelu poświęconym rynkowi centrów handlowych na Górnym Śląsku zabierze głos Agata Brzezińska, dyrektor ds. najmu Neinver Polska.

Neinver jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. Działalność firmy obejmuje komercjalizację, zarządzanie i marketing centrów outlet, centrów i parków handlowych, a także parków biurowych i magazynowych. Aktualnie Neinver prowadzi działalność w Hiszpanii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Francji i Portugalii.

W Polsce firma aktywnie działa od 2000 roku. Neinver wprowadził do Polski koncepcję centrum outlet, otwierając w 2002 w Warszawie pierwsze centrum handlowe tego typu – centrum outlet Factory. Spółką zarządza „IRUS European Retail Property Fund”, który jest jednym z największych prywatnych paneuropejskich funduszy na rynku nieruchomości.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!