Sklep powstanie na parterze Galerii I, czyli jednego z dwóch budynków należących do Sfery. Oferować będzie wysokogatunkowe egzotyczne produkty: wina, kawy, herbaty, słodycze i przyprawy z odległych zakątków świata. Większość asortymentu sprzedawana będzie na wagę i paczkowana lub rozlewana na miejscu. Klienci będą mieli możliwość skosztowania wybranych produktów przed zakupem.
 
Wśród herbat znajdziemy zarówno tradycyjne gatunki, jak i kombinacje smakowe herbat czarnych, zielonych, czerwonych i białych. Kawy pochodzą z plantacji Azji, Afryki i Ameryki Południowej. W ofercie są również wina, koniaki, whisky i regionalne alkohole z wielu krajów.

Galeria Sfera to śródmiejska przestrzeń publiczna w Bielsku-Białej, która składa się między innymi z galerii handlowej z ofertą 250 sklepów czołowych marek polskich i zagranicznych, biurowca, 25 kawiarni i restauracji, nowoczesnego kina z 7 salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką. Ponadto na terenie Galerii funkcjonuje czterogwiazdkowy hotel QUBUS, a wkrótce oddana zostanie do użytku atrakcyjna część mieszkalna złożona z apartamentów z zielonymi tarasami tworzącymi zadrzewiony park na dachu Galerii. Galeria stanowi doskonałe miejsce spotkań i zakupów, komfortowe i funkcjonalne, z parkingiem na 2 200 miejsc.
 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!