Ponad 40 wystawców: inwestorów, deweloperów, firm projektowych i usługowych zaprezentuje swoje inwestycje – łącznie około 100 obiektów handlowych, głównie w trakcie budowy. Na targach pojawią się firmy, które prowadzą przedsięwzięcia w największych miastach Polski, np. TriGranit z koncepcją dworca i galerii Poznań Główny City Center, Neinver z projektem Galerii Katowickiej. Wśród wystawców pojawi się m.in. także Echo Investment z kilkoma swoimi centrami, Caelum Development, Apsys, P.A. Nova, Inter Ikea Centre Group Poland, Helical Poland i wiele innych.
Wśród najemców, którzy zgłosili chęć uczestnictwa w imprezie są przedstawiciele polskich i międzynarodowych sieci handlowych.

Równolegle z targami będzie trwać konferencja poświęcona sytuacji na rynku centrów handlowych w kilku ważnych regionach Polski: na Dolnym i Górnym Śląsku, w Wielkopolsce, na Podkarpaciu oraz w miastach poniżej 200 tys. mieszkańców. Podczas spotkania będzie możliwość osobistego poznania najważniejszych uczestników tego rynku. W środę 7 września, o godz. 19 w klubie Axis, odbędzie się Welcome Mixer, a 8 września (czwartek) bankiet.

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie imprezą i czekamy na spotkanie z Państwem. Do zobaczenia!

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!