PHU Delta sp. z o.o. powstało w 1990 roku. Jest polską firmą handlową zajmującą się sprzedażą detaliczną w sieci dziesięciu sklepów sportowych (powierzchnia 160 mkw. – 1000 mkw.) ulokowanych w punktach handlowych w Warszawie, Płocku, Bydgoszczy, Rzeszowie, Toruniu, Rumi, Koninie, Białymstoku i Zakopanem. W Warszawie przy ulicy Norwida 4 mieści się hurtownia firmy, dysponująca biurami, wzorcownią i magazynami o powierzchni 1000 mkw. Z tego miejsca jest realizowany drugi profil działalności firmy: współpraca hurtowa ze sklepami sportowymi na terenie Polski, zaopatrywanie w sprzęt sportowy szkół i instytucji oraz import i dystrybucja sportowej odzieży markowej i sprzętu firm: Rucanor.

Galeria Pomorska jest jednym z najdłużej istniejących centrów handlowych w Bydgoszczy, otwartym w kwietniu 2003 roku. W galerii obok hipermarketu Carrefour mieści się około 100 sklepów, między innymi H&M, Reserved, Smyk, Empik, KappAhl, Tacco, CCC, Douglas, Rossmann, RTV Euro AGD oraz McDonald’s. Od 2010 roku właścicielem Pomorskiej jest Resolution Property – firma specjalizująca się w dziedzinie zarządzania funduszami nieruchomościowymi oraz inwestycyjnymi na rynku brytyjskim i europejskim. Resolution Property ma na celu inwestowanie w centra handlowe na terenie Polski, które stwarzają możliwości aktywnego zarządzania, renowacji i przebudowy.
  R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!