– Zmniejszenie powierzchni sprzedaży wpłynie w przyszłości korzystnie na obniżenie kosztów z tytułu płaconego czynszu. Przewidywany termin otwarcia Centrum Handlowego Felicity planowany to IV kwartał 2013 roku. Pozostałe warunki na jakich została zawarta umowa pozostały bez zmian – czytamy w komunikacie.

Firma informuje również, że po okresie intensywnego rozwoju w Polsce rozpoczął się proces optymalizacji powierzchni sprzedaży. – Dzięki nowoczesnemu magazynowi centralnemu spółka znacząco poprawiła rotację towaru, wobec czego zmniejszona powierzchnia nowego lokalu w Lublinie jest wystarczająca do prawidłowej ekspozycji oferty handlowej – informuje komunikat.

Centrum handlowe Felicity w Lublinie będzie miało dwie kondygnacje. Pierwsze piętro to część rekreacyjno-restauracyjna. Łącznie w obiekcie znajdzie się 150 sklepów i punktów usługowych. Planowana data oddania centrum to 2013 rok. Centrum handlowe Felicity powstanie we wschodniej części miasta, przy jego głównej arterii komunikacyjnej – Al. Witosa i ul. Grygorowej. Galeria zaoferuje ponad 70 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowo-usługowej oraz rozrywkowo-wypoczynkowej. Parking pomieści blisko 3 tysiące aut.

 R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!