Salon Moniki Jaruzelskiej łączy koncepcję klubu dla kobiet, szkoły dla stylistów i atelier z butikiem z ubraniami dla kobiet w różnym wieku. Nowy sklep ruszył 3 września br.

Ponadto w najbliższym czasie w Klifie Warszawa otworzą się: ekologiczna myjnia samochodowa, Gant, Lacoste oraz Marina Rinaldi. Po remoncie otworzyły się także: Caterina, Duka oraz Robak Optyk.

Centrum Handlowe Klif Warszawa to galeria handlowa, w której na powierzchni 18 tys. mkw. mieszczą się luksusowe butiki, takich marek jak: Baldinini, Guess, MaxMara, Marlboro Classics, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Red Valentino, Stefanel, TruTrussardi, iBlues, czy Marella. Na dwóch poziomach znajduje się 100 sklepów (w tym delikatesy Bomi), restauracje, kawiarnie i punkty usługowe.

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!