PH Mrówka w Ciechanowie

– We wrześniu ukończone zostaną prace projektowe, a w październiku 2011 rozpoczną się na terenie Parku Handlowego Mrówka prace ziemne. Równolegle zawierane są umowy najmu i aneksy powiększające powierzchnie z już obecnymi i nowymi najemcami – mówi Rafał Szyłański, prezes zarządu spółki Resco International powołanej przez inwestora funkcjonującej galerii w Ciechanowie do roli kierownika projektu rozbudowy.

– Prace przy projekcie architektonicznym rozbudowy Galerii Mrówka o park handlowy posuwają się bardzo szybko i zgodnie z harmonogramem, a galeria ze wspaniałą renomą lokalnego centrum handlowego jest magnesem dla najemców i konkurencją dla nowych anonsowanych na rynku ciechanowskim projektów handlowych. Przeprowadzone przez specjalistów spółki Resco ankiety potwierdziły rozpoznawalność marki na poziomie ponad 97 proc. – informuje Rafał Szyłański.

Projekt będzie prezentowany podczas Shopping Center Forum & Trade Fair. Na targach zostaną przedstawione plany rozwoju obiektu. – Naszym celem jest nie tylko wypełnienie powierzchni Parku Handlowego Mrówka, ale również dopracowanie aspektów komunikacyjnych i przestrzennych spełniających standardy największych sieci handlowych tak, aby w długoletniej perspektywie to właśnie Mrówka była podstawową destynacją dla najemców wstrzymujących się z rozwojem sieci w miastach do 50 tys. ludności przez kolejne 2-3 lata – dodaje Rafał Szyłański.

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!