Millenium Hall w Rzeszowie

Projekt wzbogaci rynek rzeszowski o 56 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której będzie działać 250 sklepów. Wśród najemców znajdują się: Zara, H&M, New Yorker, C&A, TK Maxx, Kazar, Piotr i Paweł, Multikino, Media Expert. Częścią Millenium Hall będzie również hotel Hilton Garden Inn ze 100 pokojami, a także centrum konferencyjne.

Ofertę centrum wzbogacają także kluby muzyczne, restauracje i kawiarnie, a także skwer, na którym będą się mogły odbywać spotkania i imprezy muzyczne dla 6 tys. osób. W obiekcie będzie działać także lodowisko i plac zabaw dla dzieci.

– Naszym celem jest promocja Rzeszowa i całego regionu – mówi Marta Półtorak, prezes Develop Investment, inwestora Millenium Hall. Chcemy, by nasze centrum stało się biznesową wizytówką miasta, która korzystnie wpłynie na jego rozwój. Wierzymy, że nowoczesne powierzchnie spełniające funkcje handlowe, biznesowe i rozrywkowe to duża wartość dla Rzeszowa – dodaje Marta Półtorak, która weźmie udział w panelu nt. rynku centrów handlowych w Rzeszowie i na Podkarpaciu oraz przedstawi ofertę Millenium Hall podczas Shopping Center Forum & Trade Fair.

Zarządcą centrum jest DTZ. – O wyborze DTZ na Property Managera Millenium Hall zadecydowało duże doświadczenie tej firmy w zarządzaniu skomplikowanymi projektami – powiedziała Marta Półtorak.