Lokal usytuowany zostanie na parterze, w sąsiedztwie salonu mody męskiej Charles Voegele. Cukiernia oprócz ciast, tortów czy czekoladek na wynos, będzie serwowała także swoje wyroby na miejscu, przy stolikach.

– Cukiernia Sowa w Piotrkowie Trybunalskim będzie drugą placówką tej marki działającą w galeriach Focus Mall. Pierwsza otwarta została w Bydgoszczy w 2008 roku. Ponieważ bydgoska Cukiernia Sowa cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, jesteśmy przekonani, że lokal w Piotrkowie będzie odnosił takie same sukcesy – mówi Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjna Alfa Asset Management, firmy zarządzającej m.in. siecią Focus Mall w Polsce.

Cukiernia Sowa to bydgoska marka cukiernicza, która została założona w 1946 roku przez Feliksa Sowę. Obecny właściciel, Adam Sowa, rozwija sieć placówek gastronomicznych pod nazwą Cukiernia Sowa poprzez franczyzę. Wyroby dostępne są między innymi w Trójmieście, Poznaniu, Warszawie, Łodzi i Lublinie, a także hotelach czy pensjonatach w Polsce.

Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim ma 75 tys. metrów kwadratowych powierzchni całkowitej, w tym 35 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. Znajduje się w niej ponad 100 sklepów i punktów usługowych oraz pięciosalowe kino Helios. Obiekt został oddany do użytku 13 listopada 2009 roku. Za wynajem powierzchni w Focus Mall Piotrków Trybunalski odpowiada Alfa Asset Management oraz BOIG Property Consulting.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !