Strefę modową poszerzy marka obuwnicza Venezia, której lokal usytuowany będzie na poziomie 0 oraz marka Tally Weijl zlokalizowana na poziomie +1. Umowę najmu podpisano także z firmą iSpot. Salon komputerowy otwarty zostanie już niebawem.

Galeria Dominikańska jest jednym z najstarszych centrów handlowych wybudowanych w Polsce. Obiekt dysponuje powierzchnią handlową o wielkości 30 tysięcy metrów kwadratowych. Na trzech poziomach mieści się 100 sklepów.

Zarządcą galerii jest firma ECE, która zajmuje się rozwojem, planowaniem, budową i wynajmem centrów handlowych. Spółka realizuje również obiekty wielofunkcyjne, biurowe, transportowe, czy specjalnego zastosowania. W Polsce ECE zarządza Alfa Centrum oraz Galerią Bałtycką w Gdańsku, powstającą Galerią Kaskada w Szczecinie, Galerią Krakowską oraz Galerią Łódzką.
 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !