Nowy sklep Big Star otwarty zostanie najprawdopodobniej 30 września tego roku. Marka zajmie lokal o powierzchni 100,4 metrów kwadratowych usytuowany w lewym skrzydle galerii. Jak podaje Big Star, jest to szósty sklep we Wrocławiu (nie licząc outletu), pozostałe mieszczą się w Bielany Auchan, Galerii Dominikańskiej, Pasażu Grunwaldzkim, Galerii Magnolia oraz centrum handlowym Arkady. W najbliższym czasie planowane są kolejne otwarcia m.in. w takich centrach jak: Kaskada Szczecin, Plaza Toruń, Tęcza Kalisz.

To nie jedyne otwarcia przewidziane na jesień w centrum Korona. W październiku w kompleksie pojawi się także klub fitness należący do sieci Fitness Academy.

Centrum handlowo-usługowe Korona zlokalizowane jest przy ulicy Krzywoustego we Wrocławiu. Właścicielem obiektu jest GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl, a zarządcą Apsys Polska. Obiekt ma 55 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni całkowitej. W galerii znajduje się ponad 60 butików i punktów usługowych. Jedne z największych powierzchni handlowych zajmują salony takich marek, jak RTV Euro AGD, Go Sport czy Castorama. W galerii funkcjonuje także Multiplex Cinema City. Strefę food court zajmuje osiem restauracji i kawiarni.
 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !