Awanse w Jones Lang LaSalle

Z dniem 1 lipca 2011 roku Jones Lang LaSalle awansowałana wyższe stanowiska dyrektorskie – National Director – ośmiu pracowników:

Joanna Gajewska-Sokołowska jest dyrektorem operacyjnym Działu Zarządzania Umowami Najmu w regionie EMEA. Pracuje w Jones Lang LaSalle od stycznia 2006 roku, czyli od uruchomienia tej linii biznesowej w Warszawie. Jako dyrektor okieruje Działem Zarządzania Umowami Najmu i odpowiada za jakość usług świadczonych klientom oraz rozwój struktury w regionie EMEA. Posiada 14 lat doświadczenia zawodowego, w tym 12 lat w nieruchomościach i finansach. Ma tytuł magistra ekonomii. Ponadto ukończyła podyplomowe studia wyceny nieruchomości.

Anna Bartoszewicz-Wnuk pracuje w Jones Lang LaSalle od 11 lat, od 6 lat kieruje Zespołem Badań Rynku i Doradztwa, w którym zatrudnionych jest obecnie osiem osób. Anna jest absolwentką warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej (SGH), w 2005 r. ukończyła także magisterskie studia Inwestycje w Nieruchomości na londyńskim City University/ CASS Business School. Od lipca 2011 roku odpowiada również za PR Jones Lang LaSalle w Polsce. W tej roli jest wspierana przez Karolinę Margielewską jako Specjalistę ds. PR.

Marek Jamro ma ponad 10 lat doświadczenia zawodowego. Specjalizuje się w wycenie nieruchomości sektora nowoczesnych powierzchni magazynowych i biurowych. Ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach z tytułem magistra ekonomii ze specjalizacją Transport i Logistyka (1999 r.). Od 2002 r. Jamro jest licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym (nr licencji 3844). W 2010 roku uzyskał tytuł magistra w zakresie wyceny i zarządzania nieruchomościami Uniwersytetu Sheffield Hallam. Obecnie ubiega się o członkostwo RICS (the Royal Institution of Chartered Surveyors).

Paweł Warda odpowiada za rozwój Działu Zarządzania Projektami (PD&S) w regionie Europy Środkowo- i Południowo-Wschodniej, będąc jednocześnie dyrektorem Działu PD&S w Polsce. Pracuje w Jones Lang LaSalle od ponad 6 lat. Ukończył Wydział Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej oraz studia Executive MBA na WUT Business School (prowadzone wspólnie z London Business School). Dodatkowo jako jedna z niewielu osób w Polsce uzyskał uprawniania LEED Accredited Professional amerykańskiej organizacji GBCI (USGBC), certyfikującej budynki pod względem budownictwa zrównoważonego.

Virginie de Baere (Jones Lang LaSalle Czechy) po przeniesieniu się do Pragi z warszawskiego oddziału Jones Lang LaSalle w 2011r., kieruje Działem Zarządzania Nieruchomościami na terenie Czech i Słowacji. Posiada ponad trzynastoletnie doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości, z czego ostatnie dziesięć zdobyła na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Jest absolwentką University of Gent w Belgii i Sheffield Hallam University w Wielkiej Brytanii oraz członkiem RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors).

Glyn Evans (Jones Lang LaSalle Czechy) awansował na stanowisko dyrektorskie National Director w Dziale Zarządzania Projektami (PD&S). Jest związany z rynkiem nieruchomości od ponad 10 lat. Od 2005 r. pracuje w praskim biurze Jones Lang LaSalle, skąd realizuje zlecenia Działu Zarządzania Projektami w regionie Europy Środkowo- i Południowo-Wschodniej. Jest absolwentem Leeds University. W 2002 roku uzyskał członkostwo RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors). W 2009 roku otrzymał nominację na stanowisko prezesa RICS w Czechach.

Jaroslav Kopac (Jones Lang LaSalle Węgry) dołączył do Jones Lang LaSalle w 2008 roku jako dyrektor Działu Wycen. Jaroslav posiada ponad 12 lat doświadczenia zawodowego w branży nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jest absolwentem Czech Technical University w Pradze oraz Collage of Estate Management w Wielkiej Brytanii. W 2006 r. uzyskał członkostwo RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors).

Benjamin Perez-Ellischewitz (Jones Lang LaSalle Węgry) awansował na stanowisko National Director w dziale Rynków Kapitałowych w Budapeszcie. Do najważniejszych jego zadań należy doradztwo inwestycyjne na rynku węgierskim w sektorze nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych. Dołączył do zespołu Rynków Kapitałowych Jones Lang LaSalle w 2007 r. Posiada dyplom MBA INSEAD, Fontainebleau oraz tytuł MSc. z zakresu Administracji i Biznesu Rouen Business School. Obecnie jest w trakcie podyplomowych studiów magisterskich na Wydziale Inwestycji w Nieruchomości University of Reading w Wielkiej Brytanii. W 2007 r. dołączył do grona członków RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors).

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!