W nowym centrum handlowym znajdą się takie sieciowe sklepy, jak: Piotr i Paweł, Pepco, Rossmann oraz CCC. Marki te zajęły łącznie 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Na dachu budynku znajduje się parking na 130 samochodów. Galeria mieści się blisko ulicy Puławskiej, która jest główną arterią dojazdową łączącą Piaseczno z Warszawą.

elbfonds Development Sp. z o.o. należy do grupy spółek elbfonds z siedzibą w Hamburgu. Na rynku polskim fundusz działa od kilku lat angażując się w obiekty handlowe jako inwestor i deweloper. Fundusz zrealizował już kilka mniejszych inwestycji w Polsce o łącznej powierzchni najmu 20 tysięcy metrów kwadratowych. Największą z dotychczasowych inwestycji grupy jest centrum handlowe zlokalizowane w Siedlcach.
 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !