Podczas targów zaprezentuje się 46 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych. Wśród firm, które przedstawią swoje plany, nowe inwestycje i działające już galerie handlowe będą m.in. Caelum Development, Echo Investment, Hosso Holding, Apa Via, Centrum Development and Investment czy P.A. Nova.

Budowa stoisk targowych rozpoczęła się już wczesnym rankiem. Pierwsze piętro warszawskiego hotelu Hilton zapełniło się stanowiskami, które do godzin popołudniowych będą aranżowane zgodnie ze strategiami firm.

Podczas trwającego trzy dni wydarzenia największe firmy deweloperskie, najemcy oraz specjaliści związani z rynkiem centrów handlowych będą mieli okazję do wspólnych rozmów i debat dotyczących rozwoju i sytuacji na rynku centrów handlowych. Targi będą nie tylko okazją do zaprezentowania swoich produktów, usług, a przede wszystkim nowych inwestycji, ale także wymianą opinii i poglądów. Oprócz ciekawie zaaranżowanych stoisk wydarzeniu towarzyszyć będą debaty podzielone na panele dyskusyjne.

Wieczorem, pierwszego dnia targów odbędzie się Business Mixer-spotkanie wszystkich wystawców z gośćmi i organizatorami wydarzenia. Kolejna relacja z imprezy już niebawem.

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011
8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa
 
 

R E K L A M A

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!