– Jeśli chodzi o organizację, to nie mamy żadnych zastrzeżeń. Wszystko było na najwyższym poziomie. Zespół odpowiedzialny za organizację spełnił swoje zadanie w stu procentach, także jesteśmy bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani. Ponadto nasze stoisko zlokalizowane jest w bardzo dobrym miejscu. Jesteśmy firmą wykonawczą i większość naszych klientów się tutaj pojawiła, co dało nam możliwość dotarcia bezpośrednio do przedstawicieli firm i nawiązania kontaktów. Targi dały także możliwość zaprezentowania naszej firmy. Mamy nadzieję, że udział w SCF&TF zaowocuje w przyszłości ciekawymi kontaktami i kontraktami. Targi bardzo nam się podobały i mamy nadzieję, że w przyszłym roku także będziemy mogli wziąć w nich udział – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Katarzyna Zajkowska, kierownik biura YIT Poland Sp. z o.o.

YIT Poland sp. z o.o. jest częścią fińskiego koncernu YIT, zatrudniającego 26 tysięcy pracowników i działającego w 14 krajach Europy, o rocznych przychodach 3,8 mld euro. Firma jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Helsinkach.

Od 1993 roku jest obecny na polskim rynku budowlanym. Aktualnie w trzech oddziałach i 10 biurach serwisowych. Świadczy kompleksowe usługi instalacyjne w całym cyklu życia obiektu.

Działalność YIT Poland, aktualnie w ramach trzech oddziałów i dwóch regionów serwisu, koncentruje się w obszarze technicznego wyposażenia budynków w całym cyklu życia obiektu, a więc od opracowania koncepcji i dokumentacji projektowej, poprzez realizację (dostawa, montaż, uruchomienie, regulacje), aż do obsługi serwisowej. Firma oferuje kompleksowe usługi w obiektach użyteczności publicznej, biurowych, handlowych, przemysłowych w zakresie instalacji grzewczych, chłodniczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, przeciwpożarowych, sprężonego powietrza, gazów technicznych oraz w elektrycznych i automatyki.

Na liście referencyjnej firmy znajdują się m.in. takie obiekty w np. Warszawie takie jak Biblioteka UW, budynek Sądu Najwyższego, Ambasada Niemiec i Kanady biurowce klasy A np. North Gate czy w Poznaniu PFC, siedziby firmy Strabag w Pruszkowie, centra handlowe np. IKEA, Reduta, Matarnia w Gdańsku, Galeria Krakowska, Galeria Malta, obiekty przemysłowe jak fabryki Kraft Foods w Skarbimierzu i Bielanach Wrocławskich. Firma serwisuje m.in. sklepy sieci takich jak Kaufland czy Biedronka.