Daniel Słuchocki

– Przede wszystkim chcieliśmy bardzo podziękować organizatorom imprezy za możliwość spotkania się z tak wieloma najemcami. Umożliwiono nam nie tylko nawiązanie kontaktu z osobami, które znamy i z którymi współpracujemy, ale także poznanie nowych ludzi. Organizacja wydarzenia jest na bardzo dobrym poziomie i na pewno w przyszłym roku także będziemy uczestnikami kolejnej edycji Shopping Center Forum & Trade Fair. Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni przede wszystkim z nowych kontaktów – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Daniel Słuchocki, wiceprezes ds. komercjalizacji i administracji.

Star Europa realizuje inwestycje w branży handlowo-usługowej, wykonuje kompleksowe adaptacje pasaży handlowych oraz buduje centra handlowe od projektu do realizacji. Aktualnie deweloper jest zaangażowany w realizację centrum handlowego City Center w Rzeszowie. Do spółki należą także inne projekty handlowe: rzeszowska Galeria Graffica, Galeria Rzeszów oraz Galeria Europa w Jaśle.

U zbiegu alei Piłsudskiego i Cieplińskiego powstaje centrum konferencyjno-biznesowe oraz kompleks handlowo-usługowy City Center. Jego otwarcie planowane jest na czwarty kwartał 2012 roku. Na powierzchni 135 tys. metrów kwadratowych znajdzie sie ponad 200 lokali handlowych, obiektów usługowych i butików wiodących marek. Już dziś wiemy, że swoje produkty oferować będą między innymi takie firmy jak Zara, H&M, C&A, Reserved, KappAhl, New Look, River Island, Peacocks, Massimo Dutti, Pull and Bear, Home & You, Empik, Reserved. Nie zabraknie także lokali gastronomicznych – restauracji, barów, kawiarni i eleganckich cukierni oraz wielopoziomowego parkingu dla 1200 samochodów.