Instalacja systemu Digital Signage odbędzie się w pięciu galeriach należących do sieci ECE zlokalizowanych w centrach największych miastach w Polsce: Galerii Bałtyckiej, Galerii Krakowskiej, Galerii Dominikańskiej, Galerii Łódzkiej oraz Galerii Kaskada – będącej najnowszą inwestycją firmy. Otwarcie planowane jest na koniec września. W obiektach sieci ECE zostanie zainstalowanych ponad 150 monitorów.

System Digital Signage służy do emisji przekazów reklamowych oraz treści wizerunkowo-informacyjnych na nowoczesnych ekranach. Gwarantuje nieograniczone możliwości komunikacji pomiędzy marketingiem galerii, najemcami, a klientami centrów handlowych, poprzez wykorzystanie cyfrowych mediów.

Obecnie spółka IMS zarządza systemem Digital Signage w 19 galeriach i centrach handlowych w Polsce takich jak: Galeria Mokotów, Złote Tarasy, Blue City, Targówek, Reduta w Warszawie, Manufaktura w Łodzi, Stary Browar, Malta w Poznaniu, Galeria Kazimierz w Krakowie, Arkady Wrocławskie, Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, Galaxy w Szczecinie, Galeria Jurajska w Częstochowie, Silesia City Center w Katowicach, Victoria w Wałbrzychu, Wzorcownia we Włocławku, Plejada w Bytomiu, Nowy Świat w Rzeszowie, Wisła w Płocku.