– Jestem przekonana, że moje długoletnie doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientami oraz kompetencje w zakresie prowadzenia międzynarodowych projektów konsultingowych przyczyni się do zwiększenia udziału S&T w rynku usług dla sektora handlowego i medycznego. Unikalne kompetencje branżowe i wieloletnie doświadczenie mojego zespołu Key Account Managerów wzmocni nasze partnerskie relacje z klientami i pozwoli nam szybko reagować na zmiany zachodzące na rynku – mówi Kinga Zembrzycka-Stachoń.

Kinga Zembrzycka-Stachoń będzie również rozwijała współpracę z firmami branży medycznej i farmaceutycznej. Do tej pory nowa dyrektor sprzedaży do sektora Retail pracowała m.in. w IMS Health, amerykańskiej firmie o globalnym zasięgu, specjalizującej się w realizacji projektów konsultingowych dla przemysłu farmaceutycznego i rynku ochrony zdrowia. Doradzała klientom w zakresie nowoczesnych rozwiązań pozwalających na efektywne zarządzenie informacją, niezbędnych w codziennej działalności firmy oraz rozwiązań optymalizujących działanie zespołów sprzedażowych. Ostatnie dwa lata pracy w IMS Health, Kinga zajmowała się rozwojem rynków Europy Centralnej i Wschodniej.

Kinga Zembrzycka-Stachoń ukończyła SGH, jest także absolwentką podyplomowych studiów z marketingu w Chartered Institute of Marketing.