Salki należące do sieci Inca Play służą do organizowania przyjęć urodzinowych dla dzieci. W centrum handlowym Blue City we wrześniu pojawiły się dwie nowe: indiańska i jurajska. Place zabawa zlokalizowane zostały na czwartym poziomie obiektu. Galeria pozyskała także najemcę w strefie food court. Lokal Inca Cafe w którym oferowane są domowe ciasta, kanapki, gofry oraz napoje ruszył kilka dni temu. To jednak nie koniec nowości w warszawskim centrum handlowym. Już niebawem do grona najemców dołączą także firmy Centro i Wieman Futra.

Salony Centro, zgodnie z polityką firmy, otwierane są w najbardziej popularnych centrach handlowych, przeważnie w dużych miastach. Oficjalne otwarcie tego w Blue City planowane jest na 24 września. W sklepie oferowane będzie około 2000 modeli obuwia i akcesoriów. Międzynarodowa marka rozpoczęła swój rozwój w 2008 r. Salony o powierzchni 300-700 metrów kwadratowych odzwierciedlają koncepcję marki skierowanej do osób młodych. Lokal marki w centrum Blue City usytuowany będzie na poziomie -1.

Z początkiem października ruszy także salon futer Wieman Futra. Sklep usytuowany zostanie na poziomie 0.W ofercie salonu znajdą się wyłącznie pojedyncze egzemplarze futer, najbardziej znanych projektantów na świecie.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to obiekt łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.