Najemca zagospodarowuje również powierzchnię części wspólnej, w której zaaranżowano strefę stolików.W menu będą naleśniki domowej roboty – specjalność zakładu. Serwowane będą też zestawy śniadaniowe i kawy z całego świata.

Galeria Kosmos przy ul. Okszei 3 znajduje się w centrum Koszalina. Należy do grupy inwestycyjnej Caelum Development. Obiekt otwarty w 2009 roku dysponuje powierzchnią najmu blisko 5,5 tysiąca metrów kwadratowych. Do dyspozycji klientów jest także podziemny parking na 80 samochodów. Głowni najemcy to Piotr i Paweł, Pure Fitness, Drogeria w Galerii, Bre Bank SA, InMedio oraz kręgielnia MK Bowling.

Inwestorem centrum jest Caelum Development, irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie. Została utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce, a także na terenie Rumunii.

Caelum Development skupia swoją działalność na rynku obiektów handlowych położonych głównie w miastach średniej wielkości. W celu zapewnienia najwyższego standardu realizowanych projektów wszystkie procesy związane z ich powstawaniem realizowane są przez zespół profesjonalnych i zaangażowanych pracowników organizacji.