Kultowe Dobranocki to sklep posiadający w ofercie maskotki i zabawki wzorowane na bohaterach bajek dla dzieci z dawnych lat tj. Miś Uszatek, Krecik, Paszczółka Maja itp., a Veneziana to butik z artykułami pończoszniczymi i bielizną.

Wkrótce wśród działających punktów pojawią się kolejne: pierwsza w Warszawie Drogeria Jasmin, sklep z profesjonalnymi kosmetykami do włosów Hair&Nail, pierwszy sklep monobrandowy w Polsce firmy Jansport, a także kawiarnia Caffe Club, Bon Apetit i Warszawska Garmażerka, która specjalizuje się w sprzedaży wyrobów tradycyjnej kuchni polskiej.

Dworzec Centralny w Warszawie jest aktualnie w remoncie, który zakończy się w lipcu przyszłego roku, przed mistrzostwami Euro 2012. W obiekcie, na powierzchni 7 tysięcy metrów kwadratowych, będzie funkcjonować 90 lokali.

DTZ jest globalnym doradcą z zakresu nieruchomości, posiadającym biura zlokalizowane w 145 miastach w 43 krajach. Firma działa na rzecz inwestorów, instytucji finansowych, firm – właścicieli i najemców nieruchomości, a także instytucji rządowych i samorządowych. Firma świadczy usługi z zakresu: doradztwa inwestycyjnego, pośrednictwa w zakresie wynajmu powierzchni handlowych, biurowych i magazynowych, doradztwa inwestycyjno-budowlanego, pozyskiwania gruntów, badań rynkowych, wycen nieruchomości i zarządzania nieruchomościami. W Polsce firma DTZ obecna jest od 1994 roku, stanowiąc część spółki DTZ Holdings plc, notowanej od 1987 r. na giełdzie papierów wartościowych w Londynie. DTZ w Polsce zatrudnia ponad 260 osób.