Kompleks będzie miał 1790 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Znajdzie się w nim 31 lokali o powierzchni około 60 metrów kwadratowych. Inwestor przewidział także możliwość łączenia lokali, tak by spełniały oczekiwania najemców, którzy chcieliby mieć większe lokale o powierzchni od 120 do 180 metrów kwadratowych. Ułatwi to także fakt, iż obiekt jest jednokondygnacyjny i do każdego sklepu będzie wejście bezpośrednio z parkingu.

Obecnie spółka jest na etapie kompletowania dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę oraz komercjalizowania obiektu. Jest już podpisanych kilka umów. Do projektu przyłączyły się znana marka spożywcza, apteka i sieciowa drogeria. Zakończenie realizacji projektu jest planowane na trzeci kwartał 2012 roku.

Twórcą spółki Czerwona Torebka SA (dawna nazwa Świtalski & Synowie spółka akcyjna) jest Mariusz Świtalski, który działalność na rynku handlu i nieruchomości rozpoczął w 1987 roku. W ciągu kilkunastu lat zespół firmy Czerwona Torebka zbudował trzy ogólnopolskie sieci handlowe (Eurocash, Biedronka, Żabka), zaliczane do najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Europie. Wszystkie trzy sieci zostały przez spółkę Świtalskiego sprzedane w latach 1995-2007.