Salon wielkości około 150 metrów kwadratowych powierzchni zostanie otwarty 1 października 2011. Usytuowany będzie na parterze w pobliżu hipermarketu Tesco, Kakadu, Drogerii Natura i Cukierni Filipinka. W ofercie znajdzie się wszystko, co związane z sypialnią, czyli łóżka, materace i artykuły pościelowe.

– Powierzchnia tego sklepu jest niewielka jak na salony Materace Concord. Sklepy tej sieci w Europie mają od 200 do 800 mkw. O otwarciu naszego sklepu w centrum handlowym zadecydowała specyfika zakupów polskich klientów, którzy robią zakupy w dużych centrach handlowych – powiedział portalowi Retailnet.pl Tomasz Jeruzalem, Sales Manager spółki Concord Polska. Spółka rozwija sieć w Polsce poprzez sklepy własne. Ma cztery salony w Warszawie i jeden w Opolu.

W 2010 roku Beter Bed Holding osiągnął dochód netto w wysokości 374,7 mln euro. Firma jest notowana na giełdzie Euronext Amsterdam od grudnia 1996 roku. Ma 1,12 tys. sklepów w siedmiu krajach Europy (dane na koniec 2010 roku). Kieruje siecią poprzez spółki zależne: Matrazen Concord działa w Niemczech, Holandii, Austrii, Szwajcarii i Polsce, El Gigante del Colchón działa w Hiszpanii, spółki BeddenREUS, Dormaël, a także Slaapgenoten są aktywne w Holandii, a MAV działa w Niemczech.

Centrum Handlowe Marino mieści się przy ul. Paprotnej, w pobliżu planowanego na rok 2011 odcinka północno-wschodniej obwodnicy śródmiejskiej Wrocławia. Obiekt ma 20 tys. mkw. Funkcjonuje w nim 75 sklepów. Wśród najemców są, m.in.: Takko Fashion, Douglas, CCC, 5.10.15. Operatorem spożywczym w centrum jest hipermarket Tesco. Dla klientów przygotowano bezpłatny parking na 650 miejsc.