– Cieszymy się, że grono najemców Odrzańskich Ogrodów powiększyło się o znaną na rynku sieć New Yorker – mówi Anna Fabianowska, leasing manager w firmie Retail Concept. – Najemcy coraz chętniej wyrażają zainteresowanie projektami w średnich miastach, takich jak Kędzierzyn-Koźle. Dostrzegli oni duży potencjał drzemiący w tym, drugim co do wielkości, mieście Opolszczyzny.

New Yorker to marka odzieżowa skierowana do młodych ludzi. Firma posiada w Polsce 67 sklepów w 42 miastach.

Odrzańskie Ogrody to ponad 100 najemców znajdujących się na 22 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz kino wieloekranowe. Do dyspozycji przyszłych klientów będzie 750 miejsc parkingowych. Całkowita powierzchnia centrum wyniesie 60 tys. mkw., całość zlokalizowana zostanie na działce 3,25 ha. Otwarcie obiektu przewidziano na III kwartał 2012 r.

Retail Concept jest agentem Odrzańskich Ogrodów i wraz z inwestorem – firmą P.A. Nova – komercjalizują projekt.

P.A. Nova jest firmą oferującą usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju. Struktura organizacyjna firmy, w skład której wchodzą działy: deweloperski, budowlano -wykonawczy, projektowo-architektoniczno-urbanistyczny oraz systemów informatycznych, pozwala na realizację i obsługę całości procesu budowlanego. Głównymi odbiorcami realizowanych inwestycji są następujące sieci handlowe: Kaufland, Tesco, Netto.