TK Maxx poszerzy ofertę centrum handlowego łączącego ofertę modową i meblową. Sklep został usytuowany pomiędzy sklepem Media Markt a salonem Komfort. Jest to siedemnasty sklep tej sieci w Polsce.

TK Maxx należy do sieci TJX Companies INC. Sieć posiada w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie ponad 2500 sklepów, oraz ponad 250 w Wielkiej Brytanii, Irlandii i w Niemczech. W Polsce firma działa od września 2009 roku. To sklep oferujący ubrania, obuwie, akcesoria i artykuły dla domu.

Park Handlowy Matarnia to centrum handlowe zlokalizowane w Trójmieście łączące ofertę meblową i modową. Park Handlowy Matarnia położony jest przy obwodnicy trójmiejskiej S6, 10 km od centrum Gdańska i 2 km od lotniska.

Inter Ikea Centre Polska SA, należy do grupy Ikea. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok Ikea w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. IICP jest właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Obecnie firma prowadzi prace koncepcyjne związane z budową centrów handlowych w Lublinie i Rzeszowie oraz rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu.