– Mamy w Polsce 40 punktów, z czego 38 to są wózki, które sprzedają hot-dogi i napoje. Mamy też jedną restaurację w Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim i jedną wyspę w Manufakturze w Łodzi – mówi portalowi Retailnet.pl Krzysztof Kudanowski, właściciel sieci franczyzowej. 

Jak informuje Kudanowski, sieć buduje szerokie portfolio dla swoich franczyzobiorców, od wózków dla tych, którzy chcą przeznaczyć na swoją działalność niewielką sumę, poprzez wyspy po restauracje z pełnym wyposażeniem i asortymentem. Pierwszy punkt sieci powstał w 2006 roku. Obecnie poszukuje franczyzobiorcy w Legnicy, Pile, Lublinie, Elblągu i Lesznie.

Komercjalizację NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim realizuje inwestor centrum – irlandzka grupa Caelum Development wspólnie z Jones Lang LaSalle. Partnerem Caelum Development w projekcie centrum handlowego NoVa Park jest węgierski developer Futureal. W tej chwili wynajęta powierzchnia Centrum NoVa Park wynosi 70 proc.

Na powierzchni najmu 32,4 tys. metrów kwadratowych w centrum handlowym NoVa Park, zostanie uruchomionych 140 lokali handlowo-usługowych w tym 14 gastronomicznych. Kupujący będą mieli do dyspozycji 910 miejsc parkingowych. Oddanie obiektu planowane jest na pierwszy kwartał 2012 roku. Wśród najemców znajdą się m in. Piotr i Paweł, H&M, C&A, KappAhl, Intersport, KFC, Fielmann, Molton, Cubus, Lavard, Bijou Brigitte, Reporter. Generalnymi wykonawcami tego największego w regionie Centrum Handlowego są Warbud i Mercury Engineering.