W skład food court galerii Millenium Hall wejdą: sieć McDonald’s o powierzchni 132 metrów kwadratowych, restauracja Kaktus z 45 mkw., Jacket Potatoes z 44 mkw., Subway o powierzchni 40 mkw., KFC z 110 mkw., Express Marche z 80 mkw. oraz Zen Thai o wielkości 54 mkw. powierzchni.

Strefa food court będzie zlokalizowana na poziomie drugim. W galerii poza strefą restauracyjną będą działały także inne lokale gastronomiczne. Pojawi się m.in. Palm Smoothie Bar o wielkości 20 mkw., restauracja La Grotta ze 104 mkw. oraz Beard Papa’s o wielkości 40 mkw., który będzie pierwszym lokalem tej marki w Polsce. Grono najemców gastronomicznych poszerzy także sieć pizzerii Pizza Hut, która usytuowana zostanie na poziomie 0 i będzie miała 271 mkw. powierzchni. Będzie to pierwszy lokal Pizza Hut w Rzeszowie. Sporą powierzchnię zajmie też zlokalizowane na poziomie 0 Kyoto Sushi o powierzchni 125 mkw.

Otwarcie Millenium Hall odbędzie się 15 i 16 października 2011 roku. Projekt wzbogaci rynek rzeszowski o 56 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której będzie działać 250 sklepów. Wśród najemców znajdują się m.in. : Zara, H&M, New Yorker, C&A, TK Maxx, Kazar, Piotr i Paweł, Multikino, Media Expert. Częścią Millenium Hall będzie również hotel Hilton Garden Inn ze 100 pokojami, a także centrum konferencyjne. W obiekcie będzie działać także lodowisko i plac zabaw dla dzieci.