Zmiany kadrowe w zespole BOIG

Zakres obowiązków nowych dyrektorów obejmuje kompleksowe działania, których celem jest wybudowanie i oddanie do użytku galerii handlowej.

– Awans jest wyrazem uznania dla pracy i umiejętności tych pracowników. Mam nadzieję, że na nowym stanowisku także będą odnosili same sukcesy. Objęcie przez nich wyższego stanowiska wynika również z coraz większej liczby zleceń otrzymywanych przez Grupę BOIG od deweloperów. Budujemy, wynajmujemy i prowadzimy marketing m.in. całej sieci centrów handlowych Dekada. – mówi Wojciech Cieślak, prezes The Blue Ocean Investment Group.

Piotr Kudlek zatrudniony jest w rupie BOIG od 2007 roku. Poprzednio pracował w firmach Coteba-Ast oraz CB Richard Eblis. Ukończył Politechnikę Śląską w Gliwicach Wydział Budownictwo ze specjalnością budowlano-architektoniczną.

Tomasz Rewers pracuje w Grupie BOIG od 2 lat. Do firmy przyszedł z Mitex SA. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej.

The Blue Ocean Investment Group (BOIG) wywodzi się z międzynarodowej firmy Lambert Smith Hampton, która w Polsce rozpoczęła działalność w 2002 roku. BOIG świadczy usługi polskim i zagranicznym klientom na rynku nieruchomości komercyjnych, począwszy od wstępnych badań rynkowych, poprzez doradztwo projektowe, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowę, komercjalizację, kreowanie marki, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji. BOIG w swojej strukturze ma kilka spółek, które świadczą usługi w zakresie property consulting, project management, tenants coordination, investment consulting, asset management i marketing.