Nowy koncept kierowany jest przede wszystkim do osób, które czują się młodo i chętnie poddają się urokowi wielkich metropolii. Diverse Multibrand Store to miejsce dla osób preferujących modny styl życia i lubiących być zawsze właściwie ubranym, gdyż Diverse to różnorodność.

Ponadto na powierzchni 700 metrów kwadratowych klienci będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej strefy multimedialnej, w której zaproszeni zostaną do wirtualnego świat marki Diverse.

Etos SA – własciciel sieci – to producent odzieży casual i streetwear, który w swoim portfolio posiada trzy marki.

Marka Diverse inspirowana nowojorską kulturą i stylem życia powstała w 1993 roku, aby odpowiedzieć na potrzeby młodych ludzi, którzy oczekiwali różnorodności, poszukiwali i podążali za tym, co będzie aktualne jutro.

Marka CLTN pojawiła się na rynku w roku 2004 rozpoczynając swoją działalność od prezentacji kolekcji zimowej wtedy jeszcze pod nazwą Coalition. Pierwsze ubrania i akcesoria przeznaczone były głównie dla snowboarderów i narciarzy freestyle ,

Marka Iridium to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy poza design’em oraz wysoką jakością wymagają też bezkompromisowego doboru materiałów oraz dbałości o stronę techniczną produktu.