50 Style Outlet Sport jest sklepem z odzieżą i butami sportowymi takich marek, jak Adidas, Nike, Puma i Reebok. – Nasza sieć to ponad 30 sklepów w całym kraju – mówi Maria Leszczyńska z Marketing Investment Group – firmy która jest właścicielem marki 50 Style. – Za każdym razem staramy się znaleźć jak najlepszą lokalizację dla naszych sklepów, dlatego 31. salon otworzyliśmy właśnie w Gemini Park Tarnów – dodaje Leszczyńska.

Dobre zlokalizowanie centrum chwali również Joanna Mierzwińska, kierownik mutlibrandowego sklepu z obuwiem. Uważa, że atutem centrum jest odpowiedni tenant mix. – Dzięki obecności najlepszych marek oraz wygodnemu dojazdowi jesteśmy pewni, że z naszego asortymentu skorzystają nie tylko mieszkańcy Tarnowa, ale i całego regionu – powiedziała Mierzwińska. Sklep będzie sprzedawał obuwie brandów takich, jak : Ecco, Tommy Hilfiger i Clarks.

Ofertę gastronomiczną centrum poszerzyła z kolei kawiarnia Madagaskar. – Podczas otwarcia lokalu największym wzięciem cieszyły się nasze autorskie kompozycje, tworzone zarówno z ciast, jak i lodowych deserów – mówi Grzegorz Kiciński, dyr. ds. sprzedaży i marketingu sieci. – Zdaniem klientów, z kawą serwowaną w Madagaskarze tworzą one niezapomniany duet – zapewnia Kiciński.