Gorseteria Scarlett należy do bydgoskiego przedsiębiorcy, który rozbudowuje sieć swoich placówek w centrach i galeriach handlowych.

Skwer Handlowy Rece – to typowy obiekt convenience. Zlokalizowany jest na największym w Inowrocławiu osiedlu – Rąbin. Głównym operatorem w obiekcie jest sieć delikatesów Piotr i Paweł. Ofertę supermarketu uzupełnia drogeria Rossmann, sklep Boti, Pepco oraz punkty usługowe takich sektorów, jak: operatorzy sieci GSM, pralnia, kwiaciarnia oraz punkt sprzedaży prasy. Skwer funkcjonuje na rynku inowrocławskim od półtora roku.

Kompleks mieści się w obrębie ulic 800-lecia/Al. Niepodległości. W obiekcie o powierzchni handlowej 1720 metrów kwadratowych i powierzchni całkowitej 2712 metrów kwadratowych znajduje się ok. 20 lokali. Parking ma 94 miejsca postojowe.

Skandynawski koncern Rece specjalizuje się w obiektach typu convenience – będąc na tym polu prawdziwym prekursorem w Polsce. Pierwszy Skwer Handlowy został otwarty w Łodzi jeszcze w 2001 roku. Kolejne powstały m.in. w Toruniu, Bydgoszczy, Gdańsku w 2002 roku.

Na przełomie 2009/2010 roku firma wprowadziła do swego portfolio skwery handlowe nowej generacji. Nowe obiekty funkcjonują w Piotrkowie Trybunalskim, Kaliszu, Inowrocławiu i Grudziądzu. W tej chwili firma zarządza 11 obiektami w Polsce i przygotowuje się do kolejnej fazy ekspansji.