– Salon Sic! będzie miał 25 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Sklep zlokalizowany zostanie na poziomie +1. Jest to pierwszy sklep, który otwieramy, ale nie wykluczamy kolejnych otwarć. Wszystko zależy od tego czy nasza propozycja spodoba się klientom – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Katarzyna Cuber-Bizacka właścicielka marki Sic!

W sklepie znaleźć będzie można prezenty na każdą okazję i na każdą kieszeń: markowe gadżety, wyroby czekoladowe, kartki i torebki okolicznościowe oraz drobne przedmioty wystroju wnętrz. Salon będzie sprzedawał gadżety takich marek jak Chocolissimo, Qualy Design, KG Design, Natural Products, NGC, GHI, Fred, GM, Diabolic Gifts, Colorful Media i Pol-Mak. Sklep będzie również prowadzić sprzedaż za pośrednictwem internetu.

Centrum handlowo-rozrywkowe City Point jest zlokalizowane w Tychach przy Alejach Jana Pawła. W skład kompleksu wchodzi galeria handlowa z markowymi sklepami i lokalami usługowymi, 5-salowe kino, kawiarnie i restauracje. Wśród najemców galerii są m.in. takie marki jak: Empik, Vero Moda, Big Star, Inglot, Cropp, CCC, Reserved, czy Reebok. Strefę food court galerii zapełniają Cafe City, Chopin Cafe oraz pizzeria Dominium.

Właścicielem centrum jest firma Tup Property S.A., należąca w 100 procentach do Tup SA notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.