– Proces komercjalizacji już trwa. Za pozyskiwanie najemców odpowiedzialny będzie dział rozwoju grupy kapitałowej Pomorze Inwetsment. Prowadzimy negocjacje z potencjalnymi najemcami. Chcemy, aby oferta Galerii Batory była jak najbardziej różnorodna – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Natalia Pozlewicz, specjalista do spraw marketingu, Pomorze Inwestment Sp. z o.o.

Rozbudowa obiektu ma się rozpocząć jeszcze w tym miesiącu. Planowane zakończenie robót nastąpi z końcem roku.

W Galerii Batory zlokalizowanej w Giżycku na trzech różnych poziomach znajdzie się około piętnastu najemców, którzy po podpisaniu stosownych umów rozpoczną proces rekrutacyjny. Obiekt będzie miał około 3,3 tys. mkw. powierzchni handlowej. Galeria powstanie przy ulicy Warszawskiej, która jest główną ulicą handlową Giżycka oraz przy największym na Mazurach porcie pasażerskim i jachtowym – Ekomarina.

Inwestorem projektu jest Pomorze Inwestment – firma działająca na rynku nieruchomości od 2004 roku. W skład grupy kapitałowej Pomorze Inwestment wchodzą: Centrum Handlowe Batory S.A. – właściciel Centrum Handlowego Batory w Gdyni, Batory Development Sp. z o.o. – właściciel Parku Handlowego Batory w Bydgoszczy oraz Batory Giżycko Sp. z o.o. – właściciel Galerii Batory w Giżycku.