– Jest to piąty sklep naszej sieci we Wrocławiu i 42 w Polsce. Almi Decor do końca roku zamierza otworzyć jeszcze jeden, ostatni w tym roku lokal w centrum handlowym Kaskada w Szczecinie – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Danuta Zeidler reprezentująca markę Almi Decor.

Salon zlokalizowany będzie na drugim piętrze galerii.

Firma Almi Decor powstała w 1989 roku. Wywodzi się ze Skandynawii. Katalog produktów obejmuje m.in.: meble, tekstylia i tapety, oświetlenie, nakrycia stołu oraz dekoracje. W całej Polsce sieć posiada 42 salony, m.in. w : Lublin Plazie, Galerii Krakowskiej, CH Silesia City Center, Solaris Center w Opolu, Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu, Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim oraz łódzkiej Manufakturze.

Dom Handlowy Renoma funkcjonuje we Wrocławiu od prawie 80 lat. Jest usytuowany przy ul. Świdnickiej 40. Po gruntownej rewitalizacji i rozbudowie obiektu powierzchnia całkowita Renomy liczy ponad 99 tysięcy metrów kwadratowych, z czego 31 tysięcy metrów kwadratowych to powierzchnia handlowa, a 10 tysięcy metrów kwadratowych – powierzchnia biurowa. Na trzech kondygnacjach mieści się 120 sklepów oraz część restauracyjna. Właścicielem centrum jest firma Centrum Development and Investments.