– Podejmując decyzję o udziale w targach liczyliśmy na duże zainteresowanie naszym projektem i nawiązanie kontaktów biznesowych z firmami finansującymi, jak i również z potencjalnymi klientami. Uważam że obydwa te cele udało się nam osiągnąć. Wbrew naszej początkowej ocenie co do dostępności naszego stoiska ze względu na miejsce, i ku naszemu zaskoczeniu, naszą ekspozycję odwiedziło bardzo wielu uczestników targów – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Paweł Skonieczny, dyrektor prokurent Blackrock Properties.

Przedstawiciele firmy podkreślają także szerszy wymiar dwudniowego spotkania najemców z deweloperami. – Imprezy tego typu skutecznie zapewniają żyzny grunt do rozwijania biznesowych stosunków wszystkim uczestnikom, jednocześnie dostarczają coś równie cennego, czym jest możliwość podzielenia się opiniami, spostrzeżeniami i pomysłami dotyczącymi zarówno poszczególnych projektów jak i również całego sektora nieruchomości komercyjnych w Polsce – dodaje Paweł Skonieczny.

Firma Blackrock Properties rozpoczęła swoją działalność deweloperską na rynku polskim w 2006 roku. Jednak założyciele spółki posiadają już ogromne doświadczenie w sektorze budowlanym i finansowym, które nabyli w ciągu 23 lat swojej działalności na wymagającym rynku irlandzkim. Spółka dysponuje dużym kapitałem, który pozwala na szybkie realizacje zamierzonych inwestycji. W ostatnim roku zakupiła atrakcyjnie zlokalizowane tereny w centrum Świdnicy. Obecnie trwają prace projektowe nad zagospodarowaniem tych terenów. Powstanie na nich Galeria Zaułek Świętokrzyski. Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w tym roku.