Marka będzie miała swój sklep na parterze nowo otwartej Galerii Kaskada. Olsen otwierając w Szczecinie swój salon dołączy do takich brandów jak Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti, Cubus, Colloseum, Pandora, Swiss, Almi Decor, Flo, Duka, Adidas, Sizeer, Reebok czy Heavy Duty.

Olsen projektuje zarówno klasyczne, ponadczasowe ubrania, jak i modowe hity o nowoczesnych, oryginalnych krojach. Marka jest dostępna w większych miastach w kraju, między innymi w warszawskich galeriach Sadyba Best Mall i Klif.

Otwarcie Galerii Kaskada w Szczecinie nastąpi 28 września. Obecnie najemcy pracują nad wykończeniem swoich powierzchni. W centrum znajduje się 140 lokali. Obiekt skomercjalizowany jest w 100 procentach.

Galeria Kaskada to obiekt handlowy o powierzchni całkowitej ponad 110 tysiącach metrów kwadratowych, z czego 43 tysiące zostanie przeznaczone pod wynajem. W gronie najemców pojawi się 35 marek, które po raz pierwszy otworzą lokale w Szczecinie. Wśród nich: Van Graaf, C&A, Bershka, Pull&Bear., Massimo Duty, New Look, River Island, Max Mara, Weekend, sklep obuwniczy Humanic oraz marka Intersport. Ponadto w centrum powstaną delikatesy Alma I sklep elektroniczny Saturn. Firmą zarządzającą i nadzorującą komercjalizację projektu jest ECE Projektmanagement Polska. Spółka ECE inwestuje w nieruchomości, projektuje własne inwestycje, realizuje je, wynajmuje i zarządza wielkopowierzchniowymi obiektami komercyjnymi w sektorze handlu detalicznego, powierzchni biurowych i obiektów przemysłowych od 1965 roku. Obecna jest w 15 krajach Europy i zarządza 132 centrami handlowymi w Europie.