Centrum zostanie otwarte już w listopadzie tego roku. Nowi najemcy dołączą do znanych i popularnych w Polsce marek, takich jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, Gino Rossi, Prima Moda, Simple, Tally Weijl, Promod, New Yorker, Reserved, Cropp Town, House, Ecco, Home&You, H&M, Kappahl, Camaieu, Orsay, Rossmann czy Douglas.. Wiele z tych marek, dzięki toruńskiej Plazie, znajdzie się w Toruniu po raz pierwszy.

– Stworzyliśmy kompletną zbilansowaną ofertę handlowo-rozrywkowo-usługową. Centrum to miejsce, w którym nie tylko będzie można zrobić zakupy, załatwić codzienne sprawy, ale również w ciekawy sposób spędzić wolny czas z całą rodziną lub znajomymi. Do dyspozycji naszych gości będzie klub fitness Pure, ośmiosalowe kino Cinema City, centrum rozrywki Fantasy Park oraz liczne restauracje. Toruń Plaza to pierwsze w Toruniu centrum z tak rozbudowaną ofertą rozrywkową – mówi Agnieszka Baczyńska, dyrektor działu najmu Plaza Centers Poland.

Na 40 tys. metrów kwadratowych znajdzie się 140 sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, delikatesy oraz liczne punkty usługowe. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 74,5 tysiąca metrów kwadratowych. Klienci będą mogli korzystać z parkingu na 1100 miejsc.