Otwarcie sklepu sieci w Rzeszowie planowane jest na 16 października, z kolei sklepu w szczecińskiej Kaskadzie pod koniec września. – Są to ostatnie otwarcia, które zaplanowaliśmy do końca tego roku. W przyszłym roku planujemy otwarcie nowych lokali, ale niestety nie jest to jeszcze uściślone, więc na razie nie podajemy konkretów – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Paulina Gaworzyńska specjalista ds. marketingu firmy Progressive do której należy sieć Czas na Herbatę.

Salon marki Czas na Herbatę w Rzeszowie usytuowany zostanie na poziomie 0 i zajmie ok. 21 metry kwadratowe powierzchni. Salon w Szczecinie zlokalizowany zostanie na poziomie – 1, w pobliżu sieci delikatesów Alma. Lokal będzie miał 33 metry kwadratowe powierzchni.

Czas na Herbatę ma w swojej sieci 90 punktów firmowych w Czechach i 59 w Polsce. W ofercie sklepu można znaleźć m.in.: herbaty czarne, zielone, aromatyzowane, białe, czerwone i owocowe oraz akcesoria herbaciane: kubki, dzbanki, podgrzewacze, zaparzacze, filtry, puszki i pojemniki.

W skład sieci obecnie wchodzą 34 sklepy firmowe, mieszczące się w miastach: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Kraków, Krasnystaw, Łódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, Poznań, Puławy, Radom, Tarnów, Warszawa, Wrocław i Zabrze. Marka działa od 1996 roku.