– Obecnie dysponujemy około 300-400 metrami kwadratowymi powierzchni pod wynajem na dowolną działalność. Posiadamy lokale użytkowe o wielkości od 20 metrów kwadratowych do 1000 mkw, które usytuowane są na parterze budynku. Do końca roku oferujemy bardzo korzystną promocję, a mianowicie wynajem lokalu w cenie od 4 euro za mk. – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Wojciech Kościański odpowiedzialny za wynajem powierzchni w Podolanach.

Na kompleks handlowy Podolany składają się dwa obiekty handlowo- usługowe. W pierwszym, o wielkości 2,4 tys. metrów kwadratowych powierzchni obecnie trwa remont. Budynek oddany zostanie do użytku w ciągu dwóch miesięcy. Drugi budynek ma ok. 3,5 tys. mkw powierzchni handlowej. W chwili obecnej w galerii zostały już wynajęte mniejsze lokale. Większe wciąż czekają na najemców. Zarząd galerii nie wyklucza wynajęcia całego piętra pod część rozrywką dużemu najemcy, który chciałby prowadzić w tym miejscu kino, tor bowlingowy czy inną tego typu działalność.

Galeria Podolany zlokalizowana jest przy ulicy Strzeszyńskiej w Poznaniu. Wśród najemców galerii są m.in. biuro podróży Travelino, kiosk sieci Ruch czy kwiaciarnia Patrycja. Strefę gastronomiczną uzupełnia restauracja serwująca dania kuchni azjatyckiej Zhan Shi.