– Dwa najbliższe otwarcia nastąpią w przeciągu kilku tygodni. Pozyskaliśmy ciekawe lokalizacje w centrum handlowym Plaza w Toruniu i galerii w Katowicach, gdzie będziemy działać na wyspie o wielkości od 8 do 12 metrów kwadratowych powierzchni usytuowanej w pasażu handlowym. Z kolei lokal w Toruniu będzie miał ok. 30 metrów kwadratowych. Prowadzimy też rozmowy z galeriami w Bydgoszczy i Pile. Szukamy najdogodniejszych dla nas lokalizacji – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Magdalena Wieczorek, manager sieci franczyzowej Organique.

Niedawno sklep Organique powstał w Galerii Dominikańskiej na poziomie -1. Inne nowe punkty znajdą się też Auchan w Zielonej Górze i Galerii Olimp IV w Lublinie.

Sieć salonów Organique Kosmetyki Naturalne & SPA w Polsce liczy obecnie 24 punkty, w tym dwie jednostki własne. Poza granicami Polski są trzy salony (Szwecja, Rosja). Sieć działa na zasadach franczyzy i otwiera swoje punkty w miastach pow. 50 tys. mieszkańców, w galeriach handlowych zlokalizowanych w centrum miasta i przy głównych ulicach handlowych o dużym natężeniu ruchu. Lokale mają powierzchnie o wielkości od 15 do 40 metrów kwadratowych w przypadku salonu umiejscowionego w wydzielonym lokalu handlowym lub powierzchnią od 7do 12 metrów w przypadku salonu umiejscowionego na wyspie zlokalizowanej na pasażu galerii handlowej.

Sklepy marki Organique znajdują się także m.in. w CH Alfa w Białymstoku, galerii Madison w Gdańsku, galerii Echo w Kielcach, galerii Kazimierz w Krakowie, centrum handlowym Port Łódź oraz łódzkiej Manufakturze. Spółka wkrótce planuje kolejne otwarcia nowych sklepów.