– Podczas tegorocznej edycji targów nasza firma po raz pierwszy zaprezentowała ofertę skierowaną bezpośrednio do inwestorów. Motywem przewodnim naszej ekspozycji była również prezentacja holdingu Lumen International a. s., który aktywnie rozwija działalność na rynkach środkowej Europy. XIII edycję targów Shopping Center Forum & Trade Fair 2011 oceniamy za bardzo udaną. Nasza najnowsza oferta dotycząca outsourcingu energetycznego i współfinansowania realizacji inwestycji spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony licznie odwiedzających nas gości. Część inwestorów bardzo zainteresowała nasza oferta dotycząca zastosowania systemów fotowoltaicznych na dachach w tym nasze doświadczenia z realizacji takich projektów w Czechach i na Słowacji. W ciągu dwóch dni targów odwiedziło nas około 150 przedstawicieli różnych firm. Głównie byli to inwestorzy i deweloperzy, czyli ci uczestnicy targów, do których głównie kierowaliśmy naszą ofertę. Niemniej wiele równie ciekawych spotkań i rozmów odbyliśmy z pozostałymi uczestnikami targów – byli to zarządcy nieruchomości, architekci, wykonawcy oraz media. Dzięki dobrej organizacji i ciekawej formule targi pozwoliły nam pokazać się i zaistnieć w świadomości firm z branży, oraz nawiązać współpracę przy realizacji nowych projektów. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska w czasie tegorocznych targów i zapraszamy ponownie za rok – podsumowuje udział w SCF&TF w rozmowie z Retailnet.pl Krzysztof Jakacki, kierownik działu rozwoju Lumen Polska Sp. z o.o.

Firma Lumen Polska Sp. z o.o. jest częścią holdingu Lumen International z siedzibą w Ceskich Budejovicach. Polski oddział spółki mieści się we Wrocławiu. Powstał w roku 2001 i od początku był zarządzany przez dyrektora Petra Novaka. Od czasu swojego powstania firma bardzo prężnie się rozwija: powstały nowe działy, liczba zatrudnionych wzrosła od 10 pracowników w 2001 do 114 obecnie (stan na 01.05.2011).

Podstawowym zakresem prac wykonywanych przez firmę Lumen Polska Sp. z o.o. są kompletne usługi branży elektrycznej, teletechnicznej i automatyki począwszy od projektowania i kosztorysowania poprzez wykonawstwo, dostawę i montaż instalacji, stacji transformatorowych i innych urządzeń systemowych aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Usługi te świadczone są dla różnego typu obiektów magazynowych, przemysłowych, biurowych i apartamentowych, hoteli, hal produkcyjnych, logistycznych, marketów i supermarketów.