To nie koniec otwarć, które spółka przewiduje jeszcze w tym roku. Firma zapowiada ekspansję także w Katowicach i Krakowie. W październiku otwarte zostaną kolejne salony w katowickim Silesia City Center oraz w centrum handlowym Futura Park w Krakowie.

– Zamierzamy otwierać kolejne placówki w największych miastach Polski. Obecnie mamy już podpisane listy intencyjne na otwarcia kolejnych sklepów w takich miastach jak Katowice, Poznań, Rzeszów. W branży obecnie odczuwalne jest lekkie spowolnienie, w związku z czym pojawiają się wolne lokale w centrach, które dotychczas były w pełni skomercjalizowane. Traktujemy to jako szansę na mocniejsze zaistnienie na polskim rynku – mówi Małgorzata Głowacka, manager do spraw rozwoju sieci.

Harpers Shoes to sieć salonów obuwniczych oferująca szeroki wachlarz miejskiego obuwia. Wśród marek, z których wiele oferowanych jest w Polsce na wyłączność w salonach sieci, są między innymi Art, Neosens, Tamaris, Cat, Merrell, Guess, Panama Jack, Fly London, Pepe Jeans, Stonefly, Levi’s. Placówki zlokalizowane są w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców, w galeriach oraz przy głównych ulicach handlowych i mają powierzchnię o wielkości powyżej 100 metrów kwadratowych.