Jest to piąty salon marki w Polsce. Perfumeria ma 25 mkw. powierzchni handlowej i jest zlokalizowana na pierwszym piętrze galerii Arkadia, w sąsiedztwie butików Zara i Solar. Organiczne preparaty Phenomé są dostępne również w firmowych sklepach w warszawskich Złotych Tarasach oraz w Blue City, w poznańskiej Malcie i w łódzkiej Manufakturze oraz w wybranych perfumeriach sieci Douglas.

W sklepach firmowych z kosmetykami Phenomé można dokładnie poznać i przetestować każdy preparat, siedząc przy specjalnym testing-barze, gdzie umieszczono umywalki z bieżącą wodą, ułatwiające testowanie np. peelingów czy żeli pod prysznic. Do produkcji kosmetyków marka Phenome nie używa się zwykłej wody. Podstawą kremów i emulsji są wody roślinne. Zaopatrują je w witaminy i minerały, zwiększając ich naturalną energię życiową i zdolność do odnowy. Firma nie testuje na zwierzętach ani nie korzysta z żadnych składników pochodzących z martwych zwierząt. Kosmetyki mogą być stosowane przez wegan.

Centrum handlowe Arkadia mieści sie przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. Galerię funkcjonującą od 2004 roku rocznie odwiedza ponad 21 mln klientów. Na 287 tysiącach metrów kwadratowych znajduje się prawie 230 lokali handlowych, w tym 180 sklepów, 20 punktów usługowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Drugie piętro centrum przeznaczone jest na część rozrywkową i mieści się tu – multiplex Cinema City z 15 ekranami. Wśród kluczowych najemców centrum znajdują się m.in. Prima Moda, Reserved, Saturn, Almi Decor, Zara, Apart, H&M czy C&A. Strefę food court Arkadii stanowi ok. 30 restauracji oraz kawiarni, wśród nich znajdują się m.in. Burger King, PizzaHut, Wiking, Sphinx, czy cafe Vincent oraz Pijalnia Czekolady Wedel.