W Płocku sklep będzie zajmował 703 mkw. powierzchni. Zacznie funkcjonować od 2012 roku, po otwarciu I piętra Galerii Mosty.

W Warszawie Cubus uruchomi lokal znajdujący się na I piętrze, o wielkości 421 mkw. Nowy salon będzie działał od I kwartału 2012 roku.

Z kolei w lubelskim centrum handlowych Atrium Felicity firma wynajęła sklep o powierzchni 707 mkw. Lokal będzie znajdował się na parterze. Umowa będzie obowiązywać od 2013 roku – od dnia otwarcia centrum. Cubus będzie kolejnym najemcą Felicity. Niedawno Atrium podpisało umowę z firmą Auchan na budowę hipermarketu oraz z siecią Intersport.

Obecnie Atrium posiada w Polsce 19 działających centrów handlowych o wartości rynkowej na koniec 2010 r. w wysokości 677 mln euro. Aktywa te obejmują około 295 tys. mkw. powierzchni najmu brutto i w 2010 r. wygenerowały 51,7 mln euro dochodu brutto z najmu. W skład portfela Atrium wchodzą m.in. centra handlowe Reduta i Targówek w Warszawie, Galeria Mosty w Płocku, Galeria Biała w Białymstoku oraz Centrum Handlowe Forum w Koszalinie. W grudniu 2009 r. spółka Atrium rozszerzyła swoją obecność w stolicy Polski dzięki zawarciu umowy na nabycie za kwotę w wysokości do 171 mln euro centrum handlowego Promenada.