Perfect Body Center to sieć sklepów które oferują odżywki oraz suplementy diety dla sportowców i osób aktywnych. Marka sprzedaje także odzież sportową i akcesoria marek dystrybuowanych przez firmę Nutrifarm Sp. z o.o. W ramach sieci powstają zarówno klasyczne sklepy, jak i wyspy handlowe zlokalizowane w centrach handlowych oraz boksy handlowe zlokalizowane w marketach i hipermarketach. Wszystkie placówki objęte są ujednoliconym systemem identyfikacji wizualnej i posiadają taką samą ofertę produktową. Obecnie marka posiada pięć jednostek własnych i 84 franczyzowe.

System franczyzowy Perfect Body Center daje franczyzobiorcom możliwość prowadzenia własnego sklepu w ramach struktur zapewniających dostęp do wiedzy i wsparcia specjalistów. System kładzie nacisk na wzajemną wymianę informacji między franczyzodawcą i franczyzobiorcami, niezbędną do stałego uatrakcyjniania oferty sklepów, zapewniając jednocześnie franczyzobiorcom należytą rentowność prowadzonej działalności.

Siecią zarządza firma Nutrifarm Sp. z o.o. Realizację tego pomysłu poprzedzono gruntownym sondowaniem wymagań rynku. Wdrażanie projektu w życie rozpoczęto na początku drugiej połowy roku 2008. Obecnie sieć poszukuje kolejnych partnerów handlowych. Całkowity koszt inwestycji kształtuje się w granicach od 30 tys. zł do 90 tys. zł w zależności od skali przedsięwzięcia.